Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Firmamız Bilişim sektöründe 10 yılı aşan deneyimli kadrosu ile, Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri başta olmak üzere Bilişim alanında birçok alan da hizmet veren bir bilişim teknoloji şirketidir.
Neses kurumların IT sistemleri çerçevesinde; Network, Güvenlik, Server ve Storage  projeleri dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
Neses, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.
Neses, geniş network organizasyonunu yönetebilmenin verdiği güçle Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sunma kabiliyetine sahiptir.
Ayrıntıları içinde kaybolmak için değil, etkili planlamada değerlendirebilmek için kullanmaktayız. Kabiliyetlerimizi kaybetmemenin onu kullanmak ve geliştirmekle mümkün olduğunu biliyoruz.

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında gelişime açık, girişimci, çözüm odaklı olup müşterilerine değer katarak hizmet kalitesini en üst seviyede sağlar. Bu anlayışla yoluna devam etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amaçları arasındadır.

Geleceğe Bakışımız

Gelecekte hep daha ileriye bakan bir vizyon ile çalışmalarını yürütmek, ülkesinde ve dünyada tanınmış bir değer haline gelerek topluma bilgi işlem alanında çözümler sağlamaktır.

Neden Biz?

Bakış açımız; Stabil, Sağlıklı ve Sürdürülebilir bir hizmet sunmak. Bu kapsamdaki hedefimiz, bizimle yola çıkan müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışmak.

Çözüm Ortaklarımız

Satış ve pazarlama odaklı çözüm ortaklığı yerine müşteri memnuniyetine odaklı, güçlü teknik ve hizmet iş birlikteliği içeren, kararlı ve kesintisiz çözüm ortaklığı modelini tercih ediyoruz.

Neses ile Güvendesiniz.

Her Zaman Beklenti ve İhtiyaçlarınızı Çok İyi Analiz Etmek Ve En Profesyonel Çözümleri Sunmak İçin Yanınızdayız.

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ilginizi mi çekti?

Bizimle hemen iletişim kurarak uzman ekibimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İletişime Geç
×

 

Merhaba!

WhatsApp'tan iletişime geçmek için Lütfen Tıklayınız.

× WhatsApp İle İletişime Geçin