Ağ Bağlantı Çözümleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ağ Bağlantı Çözümleri

İşletmelerin günümüz yüksek hızlı iletişim teknolojisini kullanma ihtiyacı her gün daha fazla  artmaktadır. Alanında uzman ekibimiz, sıfırdan ağ kurulumunda veya mevcut ağı güncellemede minimum maliyet ve maksimum performans ayarlarıyla en uygun çözümleri sunarlar.

Yüksek Performanslı Yerel ve Geniş Alan Ağları Kurumların kullandıkları ağ teknolojileri ve ölçekleri, firmanın yaptığı işle ve firmanın ölçeğiyle orantılıdır. Neses Bilgi Teknolojileri olarak LAN, MAN, WAN vb. her türlü boyuttaki ağların başarıyla kurulumunu sağlıyoruz.

Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri, Ağ Güvenliği, İnternet Güvenliği, E-Posta Güvenliği, Veri Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Son Kullanıcı Güvenliği, Log Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

  • DSL, ISDN, Metro Ethernet Bağlantılar

    DSL: Mevcutta var olan telefon hattını kullanarak yüksek hızda data iletimi sağlayan geniş bant erişim teknolojisidir. ISDN: Ses, görüntü ve veriyi normal telefon hatlarının üzerinden göndermek için programlanmış uluslararası bir iletişim standardıdır. Metro Ethernet: Ethernet teknolojisinin bant genişliği ve kullanım kolaylığı sağlayan Metro Ethernet tıpkı yerel ağdaki gibi internet erişim kalitesine ulaşma teknolojisidir. Bu üç teknolojiyi alanında uzman ekibimiz ile şirket ihtiyaçlarına göre en etkili biçimde hizmetinize sunuyoruz.

  • Yedekli Bağlantı Kurulumları

    Sistemde herhangi bir arıza olması durumunda, vakit kaybetmeden ve kurumun işleyişini sekteye uğratmadan olabilecek en hızlı şekilde yedeklenmiş bağlantı kurulumundan sistem eski haline döndürülür.

  • GPRS Üzerinden Bağlantı Kurulumları

    GPRS, mobil iletişim teknolojisinde halen kullanılan devre anahtarlamalı(circuit-switched) yani kullanıcıya tahsis edilen bir tek hat üzerinden sürekli bağlantı yerine paket anahtarlamalı(packet switched), aynı hattı birden çok kullanıcının paylaştığı bir teknolojidir. Başarıyla kuracağımız bu teknolojinin, yüksek hızın yanı sıra şirketinize kazandırdığı en büyük avantaj, gerçekleştirilen veri alışveriş miktarına göre ücretlendirilmiş olmasıdır.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'tan iletişime geçmek için Lütfen Tıklayınız.

× WhatsApp İle İletişime Geçin