Saha Hizmetleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
neses

BT Altyapı Analizi, Kurulum & Teknik Destek

Neses Bilgi Teknolojileri Alanında uzman kadrosu ile Ağ, Güvenlik, Sunucu ve Veri Depolama başta olmak üzere tüm IT alt yapınız analiz eder ve en uygun şekilde tasarlar.


Neses Bilgi Teknolojileri profesyonel ekibi ile Bilişim teknolojileri alanında tüm ihtiyaçlarınıza kurulum, bakım, onarım ve teknik destek sağlar.

Neses Bilgi Teknolojileri işletmenize en uygun bakım ve danışmalık hizmet modelini belirleyerek, Proje bazlı veya yıllık bakım anlaşması hizmeti sunar.

Hizmetlerimizden bazı başlıkları aşağıda inceleyebilirsiniz.

 • Kurumsal Analiz (Health Check) Hizmetleri

  İşletmeniz IT altyapısını uçtan uca kontrol ederek, Sizlere detaylı Performans, Güvenlik, Fayda & Maliyet, Geliştirme vb. raporlar sunuyoruz.

 • Bilişim Teknolojileri Bakım Hizmeti

  İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık alanlarını belirliyor periyodik ziyaretler ve uzaktan desteğin yer aldığı çeşitli bakım anlaşması modellerini sunuyoruz.

 • Kurulum, Bakım ve Onarım Hizmetleri

  IT altyapınızı tasarlıyor, bu tasarım içerisinde yer alan Ağ, Güvenlik, Sunucu ve Veri Depolama başta olmak üzere tüm ürün ve teknolojilerin kurulum, bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

 • Dış Kaynak Hizmetleri

  İşletmeniz tüm IT alt yapısının sorumluluğunu alıyor. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık alanlarında sürekli veya dönemsel personel desteği sunuyoruz.

Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri, Ağ Güvenliği, İnternet Güvenliği, E-Posta Güvenliği, Veri Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Son Kullanıcı Güvenliği, Log Yönetimi
×

 

Merhaba!

WhatsApp'tan iletişime geçmek için Lütfen Tıklayınız.

× WhatsApp İle İletişime Geçin