Yapısal Kablolama ve Altyapı

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Yapısal Kablolama ve Altyapı

Ağ sistemlerinin kesintisiz sağlanması ve problemlerin daha hızlı çözülmesi için yapısal kablolama doğru planlanmalı ve plana göre uygulanmalıdır. Yapısal kablolama ağ sistemlerinde uzun süreli olarak kullanılan sistem elemanıdır. Kullanılan veri kablolarından mimarisine kadar pek çok değişken mevcuttur. İhtiyaçlara uygun ve doğru malzemeler ile kurulan sistemlerin gelişen ihtiyaçlara da cevap verebilecek şekilde planlanması gerekmektedir. Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz. Kullanılan kablo çeşitleri listelenmiştir.

Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri, Ağ Güvenliği, İnternet Güvenliği, E-Posta Güvenliği, Veri Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Son Kullanıcı Güvenliği, Log Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

  • Fiber Kablolama

    Etrafında bir kaç kat koruyucu madde bulunan, ışık iletimini gerçekleştiren cam liflerden meydana gelen bu kablo, uzun mesafelerde büyük miktarda veri taşıyabilir. Bilgi taşıma kapasitesi yüksek olan bu kablolama, veri ve ses iletiminde idealdir. Gigabit Ethernet ve 10 Gigabit Ethernet Backbone teknolojileri dahil yüksek hızlı fiber sistemler için uygundur. Kullanılan kablolar mimariye göre zemin altı, kanal içi, sıva altı vb. şekilde tasarlanabilir. Oluşturulan kablolamanın sonlandırılması için gerekli olan kabin düzenlemesi ve sistem odalarının tasarımı da önemlidir.

  • Kabin Düzenleme

    Kabinlerdeki veri ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kuruyoruz.

  • Sistem Odası Kurulumu

    Ağ donanımlarınızın verimli ve güvenli bir şekilde çalışması için sistem odanızın yangına dayanıklı - sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrilmesi, alarm ve bunlar gibi pek çok önlemi sizin için biz alıyoruz.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'tan iletişime geçmek için Lütfen Tıklayınız.

× WhatsApp İle İletişime Geçin